فروش سیمان سفید

سیمان سفید چیست؟ اگر تجربه اجرایی داشته باشید، حتما می دانید که یکی از گران ترین سیمان ها نوع سیمان سفید بوده و علت گران بودن آن این می باشد که پروسه خاصی برای به کارگیری سیمان سفید برای نما وجود دارد. همان طور که می دانید، بهتر است سیمان سفید را برای نمای ساختمان به کار برد، تا هزینه های اقتصادی قابل قبولی داشته باشیم.

با انواع سیمان سفید آشنا شوید

باوجود این که سیمان سفید دارای انواع مختلفی است، اما تمامی آن ها از آهک ساخته می شوند. اگر تاریخچه ساخت و تولید سیمان سفید را مطالعه کرده باشید، به وضوح رشد و تکامل را در آن مشاهده می کنید. در مراحل ساختمان سازی انواع مختلفی از سیمان سفید را ساخته و لازم به ذکر است، تمامی انواع آن در ایران تولید شده و به بازار ارائه می شود. در خط تولید سیمان سفید مراحل اضافه تری نسبت به تولید سیمان خاکستری وجود داشته و نکته مهم این است که برای سفید شدن آن علاوه بر آهک به چندین ماده دیگر هم نیاز خواهد بود.

خط تولید سیمان سفید

برای این که بدانیم خط تولید سیمان سفید به چه شکلی است، ابتدا باید خط تولید سیمان خاکستری را بررسی کنیم. خط تولید سیمان خاکستری به این صورت می باشد، که از آهک و رس ساخته می شود. این ترکیبات منجربه تولید سیمان تیره رنگ شده و این تیرگی به دلیل وجود ماده سولفات منیزیم و سولفات آهن می باشد. از طرفی کوره های تولید سیمان به شکلی هستند که دود ناشی از آن ها سبب تیره شدن رنگ سیمان می شود. با بیان مطالب بالا متوجه شدیم که برای داشتن سیمان سفید باید از افزودن ماده سولفات منیزیم و آهن جلوگیری کرده و همچنین کوره های متفاوتی با سوخت های دیگری را برای تولید سیمان سفید در نظر بگیریم.

این مطلب را از دست ندهید
کاربرد سیمان سفید و استفاده های آن

کاربرد سیمان سفید

عمل آوری ملاتی که در آن از سیمان سفید استفاده شده است، کار دشواری بوده و باید نکات ریز بسیاری را رعایت کرد. علت دشوار بودن این کار این است که سیمان در ابتدای کار کثیف شده و دیگر تمیز نخواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق باید از ورقه های پلاستیکی استفاده کرد. زمانی بهره گیری از سیمان سفید بهتر است که شما سیمانی بدون رنگ و در عین حال مقاوم نیاز داشته باشید. یکی دیگر از کاربردهای سیمان سفید در زمان تولید سیمان های رنگی می باشد.

برای خرید سیمان تهران و سیمان کامیونی با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 09128047761 - 02177429500