فروش پوکه قروه

خرید پوکه قروه: هنگامی که مواد ذوب آتشفشان که دمای بسیار بالایی دارند به سطح زمین می رسند و فعالیت خود را از دست می دهند می توانند نوعی سنگ متخلخل تولید نمایند که پوکه معدنی قروه نام دارد و از نظر علمی به آن اسکوریا، پومیس و یا همان سنگ پا می گویند.

شرکت های زیادی در زمینه فروش پوکه قروه فعالیت دارند که یکی از آن ها امین مصالح می باشد.

پوکه معدنی قروه از نظر وزن حجمی دارای وزن 0.6 می باشد و به عبارتی هر متر مکعب آن 600 کیلوگرم وزن دارد. این وزن در تمامی معدن ها یکسان نیست و 15 معدن فعالی که در کشور وجود دارد هر کدام دارای یک قیمت و وزن متفاوت می باشند.این پوکه ها به دلیل اینکه دارای تخلخل هستند میزان وزن کمی دارند و موجب استحکام ساختمان می شوند از این رو عمدتا از آن برای سبک سازی استفاده می گردد. وزن حجمی این سنگ ها متغییر بوده و معمولا دارای وزن حجمی سبک یا سنگین هستند. تمامی معدن ها یکسان نیستند و معمولا در هر 100 کیلومتر نوساناتی وجود دارد.

پوکه قروه,پوکه قروه همدان,پوکه معدنی قروه,

مدل های پوکه معدنی قروه

  • پوکه بادامی

از محصولات سرند پوکه معدنی قروه می توان به پوکه بادامی اشاره نمود که دارای وزن 650 کیلوگرم در هر متر مکعب می باشد و تنوع رنگ خوبی دارد و به دلیل ساختاری که دارند بسیار سبک هستند.

  • پوکه نخودی

پوکه معدنی یا نخودی از دسته پوکه های درجه یک می باشد که عمدتا از پوکه معدنی احمد آباد قروه با وزن 600 الی 650 کیلوگرم در متر مکعب استخراج می شود. این پوکه ها به دلیل سبکی دارای جنس و کیفیت بسیار عالی هستند و عمدتا به رنگ مشکی وجود دارند البته گاهی اوقات به رنگ قهوای نیز یافت می شوند.

  • پوکه معدنی عدسی

از دیگر محصولات جانبی معدن پوکه می توان به پوکه معدنی عدسی اشاره نمود که بیشتر به رنگ مشکی یا قهوه ای استخراج می شوند. این پوکه ها در مقایسه با پوکه های نخودی دارای سایز کوچکتری هستند و وزن آن ها حدود 750 کیلوگرم در هر متر مکعب است.

این مطلب را از دست ندهید
انواع پوکه صنعتی و معدنی
برای خرید پوکه قروه با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 09128047761 - 02177429500