خرید و فروش آهک بسته ای

قیمت روز آهک در تهران

قیمت روز آهک به عواملی همچون هزینه حامل های انرژی، میزان تورم و همچنین هزینه های سر بار و مواد اولیه ارتباط مستقیم دارد. کارخانه آهک بخاطر مالکیت و نزدیکی که به معدن سنگ آهک دارد در هزینه هایی که صرف مواد اولیه می شود بسیار صرفه جویی میکند. البته قیمت روز آهک به نوع آن نیز ارتباط دارد. آهک ها در انواع مختلف برای استفاده در صنایع مختلف به طور جداگانه تهیه می شوند چرا که هر صنعتی به خواصی جدا از نوع دیگر آهک نیاز دارد. هزینه هایی که برای ساخت آهک پرداخت شده روی قیمت آهک تاثیر می گذارد. یکی از ارزانترین آهک ها سنگ آهک می باشد.
نوع سنگ و مقدار آهکی که در تولید آن بکار رفته است بر قیمت سنگ آهک تاثیر می گذارد. گرانترین نوع آهک هم آهک هیدراته و آهک شکفته می باشد چرا که مراحل تولید آن با انواع دیگر متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت و کیفیت آهک هیدراته عبارتند از:

  • کیفیت اولیه سنگ آهک
  • طریقه پخت
  • طریقه شکفته سازی( آب پاشی یا سیستم هیدراسیون)

همین عوامل بر قیمت آهک زنده و پودر سنگ آهک و… نیز تاثیر می گذارند. قیمت پایانی آهک بنا بر بسته بندی که شده است تغییر میکند، ممکن است به صورت فله ای، کیسه ای، جامبوبگ و… بسته بندی شده باشد. شما میتوانید اطلاعات خود را در رابطه با قیمت آهک فله، قیمت روز آهک و قیمت هر تن آهک زنده و شکفته از طریق تماس با بخش فروش کارخانه آهک کامل کنید.
کارخانه آهک هیدراته واقع در تهران می باشد که گروه تولیدی و صنعتی در آنجا مشغول به کارند، این کارخانه معدن ها و تجهیزات و ماشین آلات بسیار خوبی در اختیار دارد که با بهره گیری از انها آهک هیدراته عالی، درجه یک و بی نقصی را با قیمت مناسب تولید می کند.

این مطلب را از دست ندهید
خواص آهک شکفته

کارخانه آهک هیدراته به دلیل استفاده از معادن سنگ آهک و کربنات کلسیم که از درصد بالایی آهک برخوردارند، این قابلیت را دارد که آهک هیدراته با خالصی 92 تا95 درصد را به تولید برساند.

برای مصرف کنندگان داخلی آهک هیدراته در کیسه های 25 تا 40 کیلوگرمی بسته بندی میشوند اما برای مصرف کنندگان خارجی و صادرات، در کیسه های جامبوبگ و بیگ بگ در وزن 1 تن و1 ونیم تن بسته بندی می شوند.

برای قیمت روز آهک در تهران با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 09128047761 - 02177429500