قیمت سیمان تهران

خرید سیمان تهران,فروش سیمان تهران,قيمت سيمان تهران

قیمت به روز انواع مصالح ساختمانی در بازار ایران مانند قیمت روز سیمان تهران، برای خرید عمده و خرده پیمانکاران، مجریان، مهندسین و سرمایه گذاران حوزه ساخت و ساز مورد نیاز است.

سیمان از جمله مصالح پرکاربرد و مهم درصنعت ساختمان سازی است، همچنین سیمان در کلیه سازه های بتنی قابل استفاده می باشد و در محیط های آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط است، کاربرد دارد. مهمترین استفاده از سیمان تولید ملات و بتن پیوند است تا در یک ماده ساختاری قوی ایجاد شود تا در برابر اثرات عادی محیط زیست پایدار باشد.

سیمان پرتلند، یکی از انواع ملات سیمان می باشد که از سنگ آهک و خاک رس تشکیل شده است و در کارهای ساختمانی و اسکلت های بتنی، پل ها و جدول خیابان ها بیشترین استفاده را دارد.
نوع دیگری از سیمان پرتلند، در زیرزمین هایی که آب سولفات دار دارند استفاده می شود چرا که در مقابل حمله سولفات ها مقاوم است.

بر اساس استاندارد ASTM، پنج تیپ یا نوع مختلف برای سیمان پرتلند تعریف شده است:

اولین نوع، سیمان پرتلند تیپ 1 می باشد که سیمان پرتلند معمولی می باشد. نوع دوم آن، سیمان پرتلند تیپ 2 یا سیمان پرتلند اصلاح شده است. سیمان پرتلند تیپ 3، سیمان پرتلند زود سخت شونده می باشد. چهارمین نوع آن سیمان تیپ 4 یا سیمان پرتلند با حرارت کم می باشد. آخرین نوع سیمان پرتلند نیز، سیمان پرتلند تیپ 5، یا همان سیمان پرتلند ضد سولفات است.

ارسال سفارشات امین مصالح فقط برای شهر تهران هست. ظرفیت کامیون 280 پاکت و 320 پاکت و ظرفیت خاور نیز 120 و 140 پاکت و در بعضی مناطق 160 پاکتی می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
قیمت ماسه شسته

برای اطلاع از قیمت روز سیمان تهران کافیست با بخش فروش امین مصالح (پخش مصالح ساختمانی) تماس بگیرید تا قیمت به روز و دقیق قیمت انواع سیمان تهران را به شما اعلام نمایند.

امین مصالح با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و ارائه مصالحی ارزان همه روزه از ساعت 8 الی 18 پاسخگو مشتریان می باشد.

  • نیسانی : 13/500 تومان (بدون کرایه)
  • خاوری : 13/600 تومان تحویل پروژه
  • کامیونی : 13000 تومان تحویل پروژه
برای گرفتن قیمت انواع سیمان تهران با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 02177429500 - 09128047761