قیمت سیمان تهران امروز | فله ای و پاکتی [بهمن 99]

خرید سیمان تهران,فروش سیمان تهران,قيمت سيمان تهران

 

قیمت سیمان تهران

قیمت سیمان تهران امسال و مخصوصا آبان ماه، رشد دو تا سه برابری را تجربه کرده بود. البته بنا به گفته عضو هیئت مدیره تولید کنندگان تهران، این افزایش قیمت مربوط به شبکه معیوب توزیع بوده و تاثیر وجود دلال ها در بازار خرید سیمان تهران است. اما در روزهای اخیر، تقریبا خرید و فروش سیمان تهران با ثبات نسبی در بازار مصالح ساختمانی در حال انجام است.

قیمت روز سیمان تهران در بهمن ماه با کمی افزایش مواجه شده است، ولی چون ثبات قیمت در بازار خرید و فروش سیمان وجود ندارد و روزانه شاهد تغییر و نوسان قیمت سیمان تهران و شهرستان ها هستیم، متاسفانه فعلا نمی توانیم قیمت دقیق و ثابتی را در نظر بگیریم و در سایت لیست جدید را درج کنیم.

امین مصالح در زمینه خرید و فروش سیمان تهران تیپ 2 ( فقط در شهر تهران) آماده خدمت گذاری برای شما مشتریان عزیز است. البته استعلام قیمت روز سیمان تهران تیپ 2 را همه شما عزیزان می توانید از امین مصالح بگیرید. برای استعلام دقیق قیمت سیمان تهران در بهمن 99، لطفا روزانه و در زمان نیاز تماس بگیرید.

قیمت سیمان تهران تیپ 2 پاکتی 50 کیلویی

دستگاه حمل ظرفیت به ازای پاکتی 50 کیلویی ظرفیت بصورت تن کرایه حمل قیمت سیمان تیپ 2 تهران
خاور 140 الی 160 عدد پاکت 7 الی 8 تن لطفا تماس بگیرید

لطفا تماس بگیرید

نیسان 50 عدد پاکت  2 الی 3 تن لطفا تماس بگیرید

لطفا تماس بگیرید

کامیون تک 280 عدد پاکت 14 تن کرایه حمل ندارد لطفا تماس بگیرید
کامیون جفت 320 پاکت 16 تن کرایه حمل ندارد لطفا تماس بگیرید

 

چون امین مصالح فعلا فقط با فروش سیمان تهران تیپ 2 تهران فعالیت می کند، سایر قیمت های انواع تیپ سیمان را به روز رسانی نمی کند. اما قیمت روز سیمان تیپ 2 را دقیق در اختیارتان قرار می دهیم. در بهمن ماه به دلیل تعطیلی کارخانه سیمان تهران و افزایش کرایه ها، قیمت سیمان نوسان شدیدی دارد، و هر روز شاهد قیمت جدیدی هستیم.

لطفا برای اطلاع از قیمت روز سیمان تهران از طریق کلیک شماره تماس های زیر، مستقیما از همین صفحه با امین مصالح ارتباط تلفنی برقرار نمایید و قیمت سیمان فله و پاکتی تیپ 2 تهران را جویا شوید.

بر روی شماره های زیر کلیک کنید تا از همین جا، مستقیما با آقای علی قمصری نژاد تماس برقرار کنید.

دفتر فروش سیمان:   02177429500

موبایل:  09128047761 

فروش سیمان تهران

خرید سیمان تهران,فروش سیمان تهران,قيمت سيمان تهران,

فروش سیمان تهران با شرایط پرداخت و حمل و نقل متفاوت  در مصالح فروشبی ها یا کارخانه های تولید کننده، انجام می شود. برای حمل سیمان از دستگاه های حمل مختلف نظیر کامیون، خاور، تریلی و غیره کمک گرفته می شود. هر یک از این دستگاه های حمل و نقل، گنجایش حمل تعداد مشخصی پاکت سیمان را دارند. بطور مثال ظرفیت کامیون در رنج 280 تا 320 پاکت و ظرفیت خاور نیز 120 تا 140 پاکت سیمان است البته در بعضی مناطق با توجه به شرایط 160 پاکت نیز قابل حمل است. کرایه حمل با این اوصاف باید بطور دقیق برای نقاط مختلف شهر تهران، محاسبه گردد و بطور مداوم بروز رسانی شود.

اینکه این هزینه ها در زمان فروش برعهده خود مشتری باشد یا فروشنده، بر قیمت نهایی سیمان تاثیر زیادی خواهد گذاشت. پس هنگام خرید و فروش سیمان تهران یا شهرهای دیگر، علاوه بر قیمت روز سیمان، قیمت مربوط به هزینه های حمل و نقل را نیز جداگانه روی فاکتور خرید اعمال می کنند. جهت اطلاع از قیمت سیمان تهران تیپ 2  کافیست با بخش فروش امین مصالح (پخش مصالح ساختمانی) تماس بگیرید تا قیمت امروز سیمان تهران را بصورت دقیق به شما اعلام نمایند.

قیمت سیمان تهران درب کارخانه

قیمت بروز مصالح ساختمانی,قیمت روز سیمان تهران,قیمت سیمان تهران درب کارخانه,

قیمت سیمان تهران درب کارخانه مخصوصا تیپ 2، در ماه های اخیر با توجه به بالا رفتن هزینه های مربوط به مواد اولیه تولید سیمان و هزینه های حمل و نقل، تقریبا رشد 50 درصدی را تجربه کرده است. علاوه بر عواملی که ذکر کردیم مواردی دیگری چون سه برابر شدن قیمت پاکت خالی سیمان، افزایش دستمزد کارگران بخش تولید، زیاد شدن حقوق کارکنان بخش فروش سیمان و… در این افزایش قیمت دخیل بوده اند.

کارخانه های معتبر تولید کننده سیمان، محصول تولیدی خود را بطور مستقیم یا غیر مستقیم بفروش می رسانند. در روش مستقیم شما باید با یکی از کارخانه های تولید کننده سیمان در سطح کشور مانند کارخانه سیمان تهران، کارخانه زنجان، کارخانه سیمان صوفیان تبریز یا… بطور مستقیم و از طریق شماره تماس هایی که روابط عمومی کارخانه در اختیار مشترین قرار می دهد اقدام به استعلام قیمت سیمان درب کارخانه نمایید و سپس در صورت رضایت خرید کنید.

اما در روش غیر مستقیم یا همان روش واسطه ای، امتیاز فروش سیمان تهران یا هر شهری توسط کارخانه به مصالح فروشان معتبر آن شهر بصورت نمایندگی واگذار می شود و این مصالح فروشان مسئول توزیع سیمان با قیمت مصوب در بین خریدارن خرد یا عمده هستند. مشتریان محترم می توانند با مراجعه با یکی از این مصالح فروشان مانند مصالح امین، سیمان مورد نیاز خود در هر نوعی که کارخانه عرضه کرده با قیمت واقعی خرید کنند.

این مطلب را از دست ندهید
قیمت گچ ساوه طلایی

روش مستقیم خرید سیمان از درب کارخانه، مناسب انبوه سازان، ساختمان سازها، تولید کننده های قطعات بتنی نظیر بلوک سیمانی و سایر همکارانی که به سیمان به صورت فله ای یا در حجم زیاد نیاز دارند، می باشد چرا که برای آنها هزینه بصورت قیمت سیمان تهران درب کارخانه محاسبه و فاکتور می گررد، پس خیلی با صرفه تر و ارزانتر خواهد شد.

همچنین افراد مختلف می توانند قیمت امروز سیمان در تهران یا تبریز و … جهت خرید، از کارخانه ای که در شهر خود است، بطور دقیق استعلام بگیرند و از خود تولیدکننده یا مصالح فروش مورد نظر، خرید سیمان را انجام دهند.

البته لازم به ذکر است که امروزه به وفور شاهد روش دیگری برای فروش سیمان تهران یا نمایندگی های استان های دیگر در کشورمان دیده می شود آن هم روش دلالی است، دلالان محترم در اکثر موارد حتی صاحب نظر و تعیین کننده قیمت ها هم هستند، پس در انتخاب روش خرید سیمان دقت کنید تا محصولی با درجه خلوص مطمئن در حجم واقعی اندازه گیری شده تهیه کرده باشید.

استعلام قیمت به روز انواع مصالح ساختمانی در بازار ایران مانند قیمت روز سیمان تهران و قیمت سیمان تیپ 2 برای خرید عمده و خرده پیمانکاران، مجریان، مهندسین و سرمایه گذاران حوزه ساخت و ساز بصورت روزانه مورد نیاز است.

قیمت سیمان تهران فله ای

خرید سیمان تهران,فروش سیمان تهران,قيمت سيمان تهران,

اگر سیمان پاکتی نمی خواهید و از قشر مشتریان خریدار عمده نظیر تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، تولیدکنندگان بتن یا انبوه سازان هستید، در جدول براساس معیار پاکت، قیمت را استنتاج کنید، بطور میانگین در دی ماه 99، یک تن سیمان فله ای تهران، 1150000 تومان قیمت داشت. ولی اکنون قیمت شدیدا افزایش یافته و سیمان نایاب شده است. به همین خاطر حتما باید تماس بگیرید تا از قیمت روز سیمان درب کارخانه مطلع شوید.

انواع تیپ سیمان پرتلند

قیمت بروز مصالح ساختمانی,قیمت روز سیمان تهران,قیمت سیمان تهران درب کارخانه,

سیمان پرتلند، یکی از انواع ملات سیمان می باشد که از سنگ آهک و خاک رس تشکیل شده است و در کارهای ساختمانی و اسکلت های بتنی، پل ها و جدول خیابان ها بیشترین استفاده را دارد. نوع دیگری از سیمان پرتلند، در زیرزمین هایی که آب سولفات دار دارند استفاده می شود چرا که در مقابل حمله سولفات ها مقاوم است. بر اساس استاندارد  ASTM، پنج تیپ یا نوع مختلف برای سیمان پرتلند تعریف شده است:

  • سیمان پرتلند تیپ 1 : اولین نوع، سیمان پرتلند تیپ 1 می باشد که سیمان پرتلند معمولی می باشد.
  • سیمان پرتلند تیپ 2 : نوع دوم آن، سیمان پرتلند تیپ 2 یا سیمان پرتلند اصلاح شده است.
  • سیمان پرتلند تیپ 3 : سیمان پرتلند زود سخت شونده می باشد.
  • سیمان پرتلند تیپ 4 : چهارمین نوع آن سیمان تیپ 4 یا سیمان پرتلند با حرارت کم می باشد.
  • سیمان پرتلند تیپ 5 : آخرین نوع سیمان پرتلند یا همان سیمان پرتلند ضد سولفات است.

خرید سیمان تهران

سیمان از جمله مصالح پر کاربرد و مهم درصنعت ساختمان سازی است، در واقع اساس ساختمان سازی بر پایه سیمان است. سیمان علاوه بر اینکه در تمامی سازه های بتنی، پی ریزی، دیوارکشی، بتن ریزی و… کاربرد دارد، بلکه در تولید خیلی از مصالح مهم ساختمانی نظیر بلوک سیمانی جزء اصلی ترین مواد اولیه تولید می باشد.

کاربرد سیمان در تمامی محیط های مرطوب، گرمسیر، سردسیر و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط است امکان پذیر است.اما همانطور که همگی می دانیم مهمترین استفاده از سیمان تولید ملات، بتن و بلوک است. سیمان با ساختار قوی که ایجاد می کند در برابر اثرات عادی محیط زیست نظیر باد و باران و… پایدار است.

پس خرید و فروش سیمان تهران یا سایر شهر ها در سطح وسیعی روزانه در بازار مصالح فروشان در حال انجام است. جهت خرید سیمان تهران یا استعلام دقیق قیمت سیمان تهران درب کارخانه و سر پروژه می توانید با امین مصالح در تهران تماس بگیرید. بخش فروش امین مصالح با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی ارزان و با کیفیت در هر ساعتی از روز، همه روزه از ساعت 8 الی 18 پاسخگو مشتریان می باشد. لازم به ذکر دوباره است که ارسال سفارشات امین مصالح فقط برای شهر تهران هست.

  • فله : 14 تن
  • خاوری : تک
  • پاکت : 280
برای گرفتن قیمت انواع سیمان تهران با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 02177429500 - 09128047761