خرید و فروش پودر سنگ

پودر سنگ از اصطکاک یخچال ها به سطح یخچال ایجاد می شود و به صورت پودر با دانه بندی خیلی ریز می باشد. هنگامی که یخ و موادی که از قطعه های سنگ به وجود آمده اند درحال عبور می باشند، موادی چون سنگ، پاره سنگ، ریگ، ماسه و سیلت روی سطح یخچال مانند یک سوهان کشیده می شوند و قطعه سنگ های درونش ساییده می شوند، البته وسیله هایی که در این کار همکاری داشته اند از این قائده مستثنی نیستند و مورد ساییدگی قرار می گیرند. آرد سنگ از ساییدگی دو طرفه به وجود می آید. رود هایی که از آب شدن یخ ها به وجود می آیند در برخی موارد رنگ آبشان کدر، خاکستری و یا شیری است که این تغییر رنگ از فرسودگی و نیروی سایشی نشات میگیرد.

پودر سنگ به خاطر مرغوبیتی که در آن مشاهده شده و چسبانندگی بالایی که دارد موجب شده که بعد از استفاده به هیج عنوان شکاف یا ترک بر ندارد، این محصول در هر شرایطی که قرار بگیرد شوره نمی زند و رنگ آن عوض نمی شود.
پودر سنگ های مرغوب را می توانید در بسته بندی های فله ای و کیسه ای خریداری کنید.

خط تولید پودر سنگ از سنگ شکن فکی، آسیاب چکشی الواتورهای مربوطه و سرند تشکیل شده است. مواد ابتدایی وارد شده بعد از اولین مرحله خرد شدن به آسیاب منتقل و پودر می شوند. با توجه به اسم این محصول میتوان به موادی که در آن بکار رفته پی برد، این محصول از کوبش انواع کانی هایی که در طبیعت یافت می شود (سنگ آهک یا کربنات کلسیم، مرمریت، گرانیک، سنگ آهن، سنگ نقره و …) به وجود آمده است. این محصول تمامی خاصیت های کانی را در خود جمع کرده با این تفاوت که بخاطر اندازه های مختلف پودری و میکرونیزه و بالا رفتن سطح برخورد نیز در صنایع مختلف از آن استفاده می شود.

این مطلب را از دست ندهید
ویژگی‌ها و کاربرد بتن پلاستیک در سدها

خاک سنگ به صورت طبیعی و صنعتی ساخته می شود. در روش طبیعی اصطکاک لایه های مختلف پوسته زمین و برخورد سنگ ها با یکدیگر موجب پودر شدن قسمتی از آن می شود. در روش صنعتی دستگا ها و ماشین آلات سنگ کوبی بکار گرفته می شوند تا با استفاده از فک های نیرومند عمل خرد کردن سنگ ها را شروع کنند.

خاک سنگ در ساختمان سازی استفاده بسیاری دارد و برای مخلوط کردن با مصالح دیگر مثل سیمان، گچ، سیمان سفید و …بکار می رود چرا که نه تنها از چسبانندگی بسیار قوی برخوردارست و موجب بالارفتن مقاومت سازه می شود بلکه از ترک خوردن سیمان بعد از خشک شدن نیز جلو گیری می کند.

جهت خرید پودر سنگ از امین مصالح می توانید به صورت آنلاین محصول خود را با شماره تماس های مندرج در سایت سفارش دهید.

انواع پودر سنگ

در بازار ایران پودر سنگ در انواع مختلفی یافت می شود که احتیاجات قسمت های صنعتی و تولیدی را که به این محصول نیاز دارند برطرف می کند.

در اینجا به چند نمونه از انواع خاک سنگ اشاره می کنیم:

  • پودر خاک سنگ قم
  • پودر خاک سنگ سوپر
  • پودر خاک سنگ جوشقان
  • پودر خاک سنگ سبزوار
  • پودر خاک سنگ ساوه
برای خرید و فروش پودر سنگ با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 09128047761 - 02177429500