پودر سنگ جوشقان

آرد سنگ یا پودر سنگ که در انگلیسی با نام Rock Floar شناخته می شود، به موادی بسیار و پودری گفته می شود و از سنگ هایی که به دلیل سایش یخچال ها با یکدیگر به وجود می آیند تشکیل شده است. زمانی که یخ و موادی که از اجزاء سنگ تشکیل شده اند در حال عبور می باشند، موادی چون سنگ، پاره سنگ، ریگ، ماسه و سیلت را مانند یک سوهان بر روی یخچال ها می کشند و موجب ساییدگی قطعات سنگی می شوند، با این اتفاق ابزاری که در سایش دخیل بوده اند نیز مورد ساییدگی قرار خواهند گرفت. آرد سنگ از ساییدگی میان این ها ایجاد می شود.

در برخی موارد رنگ رودهایی که از آب شدن یخ ها به وجود آمده اند، کدر و تیره می باشد و رنگ های خاکستری و یا بیشتری را در خود جای داده است که این امر بیانگر نیروی سایشی است که یخ از آن برخوردار است و بر اثر فرسایش به وجود آمده است.

محصول پودر سنگ این شرکت بخاطر مرغوبیت و اورجینال بودن در کیفیتش مورد توجه قرار گرفته است، این محصول از چسبندگی بالایی برخوردار است که بعد از استفاده ی آن هیچ ترکی را مشاهده نخواهید کرد و همچنین در سخت ترین شرایط نیز شاهد شوره زدگی و یا تغییر رنگ نخواهید بود.

انواع پودر سنگ های اورجینال و درجه یک را در صنایع سنگ هیراد می توانید به صورت فله ای و کیسه ای خریداری کنید. خط تولید پودر سنگ متشکل از سنگ شکن فکی و آسیاب چکشی الواتورهای مربوطه و سرند می باشد، مواد اولیه در حین ورود ابتدا خورد می شوند سپس به آسیاب منتقل می شوند تا به صورت پودر در بیایند.

این مطلب را از دست ندهید
آموزش گچکاری ساختمان

با توجه به نام پودر سنگ بدیهی است که از کوبش انواع مختلف کانی های معدنی که در طبیعت یافت میشوند تولید می شود. مانند سنگ آهک ،کربنات کلسیم ،مرمریت، گرانیت ،سنگ آهن، نقره و…

تمام خاصیت های کانیهای کوبیده شده در پودر سنگ موجود می باشد اما تفاوت آن ها در دسترسی این مواد در صنایع مختلف می باشد، چرا که با وجود سایز بندی های پودی و میکرونیزه و افزایش سطح تماس به راحتی در صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. خاک سنگ به دو روش طبیعی و صنعتی به دست می آید در روش طبیعی هنگام برخورد در لایه های پوسته زمین و همچنین جدال سنگ ها با یکدیگر قسمتی از آنها به پودر تبدیل می شود.

راک فولور یا پودر سنگ از برخورد یخچال های بزرگ و طبیعی به وجود می آید و دلیلش فشار چند هزار تنی است که به لایه‌ های زیرین وارد می‌ شود و موجب شده تا به پودر تبدیل شوند. در روش های صنعتی دستگاه ها و ماشین آلات سنگ کوب مورد استفاده قرار می‌ گیرند تا با به کارگیری فک های قدرتمند آنها عمل خرد کردن سنگ ها انجام شود. بیشترین جایی که از خاک سنگ استفاده می شود کارخانه های صنایع ساختمان سازی می باشد ترکیب این مواد با مصالح ساختمانی دیگر مانند سیمان گچ، سیمان سفید و… موجب چسبندگی بسیار بالا و همچنین افزایش مقاومت سازه می شود به ‌علاوه از ترک خوردگی بعد از خشک شدن سیمان جلوگیری می کند.

امین مصالح انواع پودر سنگ را با قیمت مناسب و به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای گرفتن قیمت پودر سنگ جوشقان با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد - 09128047761 - 02177429500