پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی چیست؟
پوکه معدنی به عنوان یکی از مصالح نوین ساختمانی می باشد که از فعالیت های آتشفشانی بوجود می آید. پوکه معدنی دارای وزن مخصوص در حدود صفر می باشد و میزان تخلخل بالایی دارد. در صورتی که این محصول در شرایط کارخانه و توسط انسان فرآوری شود به آن پوکه صنعتی می گویند.
پوکه معدنی عایق صدا و حرارت می باشد و از آن می توان در شیب بندی بام ساختمان استفاده نمود. در صورت استفاده از پوکه معدنی به عنوان ماده اصلی در ساختمان سازی وزن سازه تا یک سوم کاهش می یابد. همچنین سازه در برابر زلزله مقاومتر می شود. از پوکه معدنی می توان در مصارف دیگری نظیر عایق بندی و مصارف کشاورزی نیز استفاده نمود.

پوکه قروه,پوکه معدنی,پوکه معدنی عایق صدا و حرارت می باشد,

پوکه معدنی قروه

یکی از بهترین انواع پوکه های داخل ایران پوکه قروه می باشد که از فعالیت آتشفشان های اطراف قروه بدست می آید. پوکه قروه به دلیل شرایط ویژه طبیعت قروه دارای بالاترین درجه کیفیت نسبت به دیگر پوکه های داخل ایران می باشد و یارای رقابت با پوکه های تولید خارج را نیز دارد. پوکه قروه بسیار سبک بوده و دارای مقاومت بالایی میباشد و برای استفاده در ساختمان بسیار مناسب است.

پوکه معدنی قروه,قیمت پوکه,قیمت پوکه معدنی,

ویژگی پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های پوکه های معدنی دارای درجه سختی بالاتر و تخلخل بیشتری نسبت به مواد مشابه خود می باشد و در نوع خود بهترین پوکه معدنی برای استفاده در سازه های مهم است.

کاربرد پوکه معدنی قروه

از پوکه معدنی قروه علاوه بر استفاده بعنوان ماده اصلی ساختمانی می توان در سایر موارد نظیر شیب دار کردن سقف ساختمان و مسطح نمودن کف طبقات استفاده کرد. همچنین این پوکه قابلیت تولید بلوک های سبک سقفی را نیز دارد. همچنین می توان از آن در صنعت بتن نیز استفاده کرد. بدین صورت که می توان آنرا با آهک شکفته مخلوط کرده و یک نوع بتن سخت تولید نمود. کاربردهای دیگر پوکه معدنی قروه در ساخت بلوک دیواری و پر نمودن سطوح لوله کشی های ساختمانی می باشد. همچنین از پوکه معدنی قروه می توان بعنوان خاک گلخانه نیز استفاده نمود. پوکه معدنی قروه به دلیل دارا بودن تخلخل بالا باعث می شود تا خاک تنفس بهتری کرده و باروری محصول آن افزایش یابد.

این مطلب را از دست ندهید
سقف های تیرچه و بلوک و سفال سقفی
برای گرفتن قیمت انواع پوکه معدنی با این شماره تماس بگیرید. علی قمصری نژاد -09128047761 - 02177429500