خرید پوکه قروه در تهران

خرید پوکه قروه در تهران

پوکه معدنی قروه در موارد زیر به فراوانی استفاده می شود: تولید و ساخت انواع بتن، بلوک، تیغه، سقف سبک، شیب بندری، پاسیو و آبنما.
از پوکه ی معدنی قروه در صنایع کشاورزی و ساخت وساز های عمرانی نیز استفاده می شود چرا که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است و همچنین عایق بودن در برار صدا، گرما و حرارت، البته وزن کمی که دارد را نیز نباید فراموش کرد.
سایزبندی پوکه ی معندی قروه شامل: بادامی، فندقی، نخودی، عدسی و ماسه ای می باشد.

خرید پوکه قروه,خرید پوکه معدنی قروه,خرید پوکه قروه,

مدل های پوکه ی معدنی قروه

– سنگ پوکه معدنی بادامی قروه: پوکه معدنی بادامی یکی از چند مدل پوکه های معدنی قروه است که در اندازه های 18 تا 26 میلیمتر یافت می شود.
– سنگ پوکه معدنی فندقی قروه: پوکه معدنی فندقی یکی دیگر از چند مدل پوکه های معدنی قروه است که در اندازه های 10 تا 20 میلیمتر یافت می شود.
– سنگ معدنی نخودی قروه: پوکه ی معدنی نخودی نیز یکی دیگر از مدل های پوکه ی معدنی قروه است که در اندازه های 5 تا 12 میلیمتر یافت می شود.
– سنگ معدنی عدسی قروه: پوکه معدنی عدسی یکی دیگر از مدل های پوکه های معدنی قروه است که در اندازه های 3 تا 7 میلیمتر یافت می شود.
– سنگ پوکه معدنی ماسه ای قروه: پوکه معدنی ماسه ای یکی دیگر از مدل های پوکه ی معدنی قروه است که در اندازه های 0 تا 5 میلیمتر یافت می شود.
پوکه معدنی قروه سنگ آذرین اکستروژن تاریکی می باشد که از حفره های حبابی و گرد تشکیل شده است.
پمیس یا سنگ های آتشین از شیشه های آتشفشانی به وجود آمده که بافت خشن و زیادی دارند و این امکان وجود دارد که کریستال نداشته باشند.

این مطلب را از دست ندهید
برای تهیه خاک ترکیبی از چه موادی استفاده کنیم؟

خرید پوکه معدنی قروه,خرید پوکه قروه,خرید پوکه معدنی قروه,

قیمت پوکه معدنی

(پوکه قروه): پوکه ها طبق سایز و کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند.
(پوکه تبریز): پوکه ها طبق سایز و کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند.

نحوه اسخراج پوکه معدنی

ذرات غبار با اندازه های مختلف و عناصر بزرگتر با قطری بیشتر از صد میلیمتر(100 mm) در پوکه ی معدنی وجود دارند.
هر کدام سایز های بالا برای مصرف های ویژه ای طراحی شده اند. یک مدل از طریقه ی خارج کردن پوکه معدنی با شکل عدسی هایی که قطر 50 تا 100 متر و ارتفاع تقریبی 5 متر دارند در زیر لایه هایی از خاک و سنگ یافت می شوند. بعد از عملیات حفاری تراشه که بولدوزر انجام می دهد، شروع به برداشتن باطله ها یا همان سنگ و خاک از روی لایه های پوکه معدنی می کنند. حمل مواد معدنی وظیفه ی کامیون های کمپرسی می باشد.